Fiziki Yapı

Anasayfa / Fiziki Yapı

Kreşimizin Fiziki Yapısı

Kreşimiz Buhara mah. Edipoğlu cad. 82/A Selçuklu/Konya adresinde 7 yıldır hizmet vermektedir. 1917 m2 arsa içerisinde 910 m2 alana sahiptir. Bahçe alanı 1007 m2 olup içerisinde hayvanat bahçesi , jeoloji alanı bahçesi , çim alan, sahne gösteri alanı ve oyun parkı içerir.

Hava şartları ne olursa olsun etkinliklerimizi devam eder . Çünkü kötü hava şartı yoktur , kötü giyinmek vardır. Bina içerisinde 7 sınıf 3 uyku odası vardır . Alt katımızda sinema salonu , drama salonu ve spor salonu bulunur. Bina , ısı yalıtımı noktasında donanımlı olduğu için kışın ısınma problemi yaşamayız .

Mutfağımız , bina içerisinde olup yemeklerimiz kreşte pişirilmektedir . Binamız yangın ve hırsızlık , duman ve gaz kaçağına duyarlı alarm sistemi ile korunmaktadır . Herkesi bir tehlike anında 5 ayrı acil çıkış kapımız vardır. Personel bu konuda gerekli eğitimleri almıştır.

Aşçımız, temizlik personellerimiz , kreş öğretmenlerimiz idari kadromuz ve öğretmenlerimizle toplam 20 kişilik bir kadro ile hizmet vermekteyiz .

Çocuklarınızı güvenerek emanet edebilirsiniz.